سندچِین

شما می توانید با دریافت کد رمز اموال از سایت ،امنیت در معاملات (خرید و فروش) را برقرار کنید.سندچین باعث ایجاد فضایی برای معرفی و اعتبار بخشیدن به کسب و کارها و برند سازی و اعتبار مالکیت برای شما کاربران میشود. همچنین با استفاده از دانش بلاک چین میتوانید تاریخچه ای از اموال خود به ثبت برسانید.

welcome

امکانات

ویژگی های برجسته

کد رمز اموال

دریافت کد رمز اموال یکتا برای اموال و دارایی ها

هویت بخشی

هویت دار نمودن اموال و دارایی ها با بارکد یکتا

جلوگیری از کلاهبرداری

برای خرید و فروش با کد رمز اموال معاملات مطمینی داشته باشید

حراج مجازی

ایجاد امکان فضایی مناسب جهت حراج مجازی اموال و دارایی ها

تعریف

سندچِین چیست؟

سندچین اولین سایت ارائه دهنده رمز اموال با مجوزهای لازم (مجوز رسانه های دیجیتال، مجوز نماد اعتماد، مجوز اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی) در سطح کشور می باشد. این سایت همراه با تیم های متخصص IT،مارکتینگ و فین تک ها (تکنولوژی های مالی نوین) آماده خدمت رسانی به عموم مردم می باشد. همچنین سایت سند چین از دسترسی آسان به سایت و پشتیبانی خوب و آنلاین بهره مند میباشد. این سایت با تکنولوژی بلاک چین مرجع شناسایی و مالکیت املاک شما می باشد و با دریافت کد رمز اموال یکتا امکان سواستفاده در خرید و فروش را غیر ممکن میکند.

 • معاملات زنجیره ای و هویت دار
 • همکاری با تمامی اصناف ساختمانی
 • ایجاد امکان حراج مجازی
about

باشگاه مشتریان

-

الزامات

مجوزهای لازم

 • نماد اعتماد

  -

 • اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

  -

 • مجوز رسانه های دیجیتال

  -

اسناد اخیر

اسنادی که اخیرا در سیستم ثبت شده اند.

سوالات متداول

بیشترین سوالات شما از ما

بسیاری از دارایی ها که در اطراف ما وجود دارند برای ما حائز اهمیت هستند چه از نظر مادی و چه از نظر معنوی برای ما ارزشمند هستند. دارایی هایی که از نظر مادی ارزشمندند نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری در جهت جلوگیری از سرقت و کلاهبرداری دارند و دارایی هایی که از نظر معنوی برای ما حائز اهمیت هستند نیاز به دیده شدن در بین دیگران دارند با طراحی و ایجاد این کسب و کار، شناسنامه دار کردن و دریافت کد مخصوص به همگان میسر میشود تا بتوانند با خاطری آسوده از هر نوع سواستفاده و سرقتی در امان باشند.

تمام افرادی که دارای سند مالکیت هستند، سازمان نظام مهندسی، مشاورین املاک، خریداران ساختمان، انبوه سازان، سرمایه گذاران، تأمین کنندگان (مصالح، ابزارآلات، شیرآلات و...)، کارشناسان رسمی دادگستری و دفاتر فنی مهندسی و ...

faqs

نظر

نظرات مشتریان

ایمیل

ایمیل خود را وارد نمایید

تماس با ما

ارتباط با ما

دفتر مرکزی ما

میدان تختی، صاحب الزمان 14، مولوی 14، پلاک 11/1، ساختمان پارس

شماره تماس

09218346060

ایمیل شرکت

info@sanadchains.com